Kde jste / Svátky řemesel a ušlechtilých koní

Svátky řemesel a ušlechtilých koní

RONYENVI V AKCI!

Počasí nám přálo a účast návštěvníků byla také hojná. Pracovali jsme na úklidu Panské zahrady během akce i po ní. Naše pytle a koše byly rozmístěny po celém areálu. Po akci jsme odpad odvezli a ekologicky zlikvidovali. Věříme, že kdo jste akci navštívil si ji příští rok nenechá ujít. My tam bude také.

Kde jste / Svátky řemesel a ušlechtilých koní / Zapojili jsme se také, jsme sponzorem!

Zapojili jsme se také, jsme sponzorem!

Zapojili jsme se také, jsme sponzorem!

Srdečně vás zveme na úžasnou víkendovou akci pro celou rodinu. Udělejte si čas 8.6.- 9.6. 2019 a navštivte malebný areál Panská zahrada v městě Kunštát v blízkosti naší provozovny.

Již 12 rokem vám představí téměř stovka řemeslníků svá řemesla a výrobky. Jako tradičně je budete moci i vyzkoušet. Umělecká řemesla, která jsou již dávno zapomenuta nebo již zautomatizována. Pečení chleba, ražba mincí, hrnčířské dovednosti a mnohé další vám bude představeno přesně tak, jak se v minulosti vykonávalo. Po celou dobu vás bude lákat pestrý program vystoupení a přehlídky koní po širým nebem. Ochutnáte úžasné speciality a prožijete nezapomenutelný víkend.

Naše účast na akci je klíčová. Budeme zajišťovat ekologickou likvidaci odpadu po dobu trvání akce. Náš rony tým bude uklízet prostory areálu. Máme připravené koše a pytle na odpad. Po akci odpad odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Budeme zajišťovat komplexní odpadové hospodářství. Tak za námi přijeďte také, těšíme se!