Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní

RONYENVI V AKCI!

Počasí nám přálo a účast návštěvníků byla také hojná. Pracovali jsme na úklidu Panské zahrady během akce i po ní. Pytle a koše RONYENVI byly rozmístěny po celém areálu. Po akci jsme odpad odvezli a ekologicky zlikvidovali. Věříme, že kdo jste akci navštívil si ji příští rok nenechá ujít. My tam budeme také!


Zapojili jsme se také, jsme sponzorem!

Zapojili jsme se také, jsme sponzorem!

Srdečně vás zveme na úžasnou víkendovou akci pro celou rodinu. Udělejte si čas 8.6.- 9.6. 2019 a navštivte malebný areál Panská zahrada v městě Kunštát v blízkosti naší provozovny.

Již 12 rokem vám představí téměř stovka řemeslníků svá řemesla a výrobky. Jako tradičně si je budete moci i vyzkoušet. Umělecká řemesla, která jsou již dávno zapomenuta nebo již zautomatizována. Pečení chleba, ražba mincí, hrnčířské dovednosti a mnohé další vám bude představeno přesně tak, jak se v minulosti vykonávalo. Nechte se zlákat pestrým programem. Vystoupení a přehlídky koní po širým nebem má své kouzlo. Ochutnáte úžasné speciality a prožijete nezapomenutelný víkend.

Naše účast na akci je klíčová. Budeme zajišťovat ekologickou likvidaci odpadu po dobu trvání akce. Náš rony tým bude uklízet prostory areálu. Máme připravené koše a pytle na odpad. Postaráme se o zajištění likvidace a odvozu odpadu k lividaci. Komplexní odpadové hospodářství zajišťujeme my. Tak za námi přijeďte také, těšíme se!