Fabrika je ELIMU!

Přijeďte slavit!

ELIM to dokázal, klobouk dolů. 🙂 Jejich úsilí je nezdolatelné a odvaha neuvěřitelná! Elim se pustil do projektu získání Fabriky s přesvědčením, že uspěje. Jejich počínání a kroky na sebe nenechali dlouho čekat a teď stojíme před zrozením nového místa. Mladá generace bude svůj čas konečně kvalitně trávit a učit se pravým hodnotám! Virtuální svět a celkově zrychlený styl života znesnadňuje rodičům dávat svým dětem……čtěte více zde..


Předchozí článek

ELIM!

Neuvěřitelný projekt pro naše děti.

Rádi podporujeme projekty, které nám dávají smysl. Není nám lhostejné, jak dnešní mladá generace tráví svůj volný čas. Míst, kde načerpají skutečné hodnoty je opravdu málo. Proto jsme se rozhodli pro ELIM Letovice. Tato organizace si nás získala svou bezprostředností. Je to spolek nadšených lidí, který vznikl z přátelství několika kamarádů.

Dnes v organizaci dobrovolně pracuje mnoho dobrovolníků. Jejich propracovaný systém vedení a jejich projekty jsou velmi inspirativní! ELIM Letovice je nezisková organizace působící již 7 let. Jejich úsilí podporujeme a sledujeme.

Děkujeme firmě RONYTRANS / RONYENVI za dar 50 000 Kč na podporu projektu "Fabrika pro ELIM". Tato firma sídlí v nedaleké…

Zveřejnil(a) Fabrika pro ELIM dne Čtvrtek 21. března 2019
https://www.facebook.com/Fabrika-pro-ELIM-1473937839403127/