Kde jste / O nás

O nás

Rozhodně si neklademe malé cíle, chceme zlepšovat životní prostředí. Pomáháme navracet odpady zpět do oběhu a tím jim vdechujeme nový život v podobě recyklovaných výrobků. Vždy přemýšlíme ekologicky a stejně tak i konáme.

Naše služby v oblasti odpadového hospodářství jsou komplexní. Vlastníme široký vozový park a kontejnery různých objemů pro zapůjčení a převoz odpadů. Obratně se pohybujeme i v džungli odpadové legislativy. Máme propracovaný systém řízení zakázek včetně zajištění analýzy odpadu a jeho zařazení.

Svoz a likvidace odpadů má svá pravidla

Poradíme i vám, jak efektivně naložit s vaším odpadem. Neděláme rozdíl v přístupu k malým nebo velkým projektům, fyzickým osobám nebo firmám či veřejným institucím. Vždy hledáme co nejšetrnější řešení, které zajistí maximální recyklaci odpadů.

Zpětná vazba je důležitá

Díky zpětné vazbě se můžeme s každou vykonanou zakázkou zlepšovat. Chcete nám pomoci být lepšími? Dejte nám vědět, jak se vám líbil náš přístup, nasazení neb zvolené řešení. Pokud hledáte partnery, kteří rádi využívají kombinaci zkušeností, originálních inovací a jsou nadšení pro svou práci, jsme pro vás ti praví. Ozvěte se nám!

Kde jste / O nás / Jsme členem skupiny RONYTRANS

Jsme členem skupiny RONYTRANS

Úspěch je postaven na kvalitních partnerských vztazích. Lidé v RONYTRANS pracují usilovně a tvrdě na jejich budování. Nikdy nepolevují. Můžete se na ně spolehnout vždy, kdy potřebujete přepravit, bagrovat nebo stavět. RONYTRANS nabízí zákazníkům prostřednictvím RONYENVI nové služby v oblasti odpadového hospodářství. Náš nový RONYENVI tým se těší na spolupráci.

Pokud jste zákaníkem RONYENVI a potřebujete služby v oblasti přepravy či staveb, obraťte se na tým RONYTRANS.

Kde jste / O nás / Firemní hodnoty

Firemní hodnoty

Chcete vědět, jakými principy se řídíme při naší práci? Představujeme vám naše hodnoty:

STATEČNOST

Každý den jsme ochodni jít do rizika. Nezdar nás neodradí.

INFORMOVANOST

Informace jsou klíčem k efektivitě. Jsme rychlí, protože víme, co potřebujeme vědět.

EMPATIE

Vycítíme, kde můžeme být užiteční a podle toho konáme.

OTEVŘENOST

Komunikujeme otevřeně. Pevné vztahy nemůžou existovat bez důvěry.

OHLEDUPLNOST

Neubližujeme. Jsme ohleduplní k sobě navzájem, k partnerům i k životnímu prostředí.

Kde jste / O nás / Kariéra

Kariéra

V současnosti hledáme nového kolegu. Pošlete nám svůj životopis a možná zjistíme, že právě s vámi chceme určitě pracovat.

HLEDÁME ŘIDIČE SK. C + E

Hledáme řidiče pro vnitrostátní dopravu. Ozvěte se nám na telefonní číslo v inzerátu níže. Náš tým je stabilní a potřebuje kvalitní posilu. Náš vozový park stále obměňujeme a staráme se o jeho kondici. Pracujte a jezděte pro nás!

Odkaz na bližší informace zde.