Kde jste / Podporujeme

Podporujeme

Zapojujeme se do regionální projektů v našem okolí. Kunštát, Boskovice, Letovice i Blansko jsou města, která nabízí úžasné společenské akce a projekty. Organizují je většinou tými nadšenců. Jejich snahu a úsilí nabízet zajímavá místa pro setkání stejně smýšlejících lidí podporujeme.

Kde jste / Podporujeme / Elim

Elim

Fabrika pro ELIM

Rádi podporujeme projekty, které nám dávají smysl. Není nám lhostejné, jak dnešní mladá generace tráví svůj volný čas. Míst, kde načerpají skutečné hodnoty je opravdu málo. Proto jsme se rozhodli pro ELIM Letovice. Tato organizace si nás získala svou bezprostředností. Je to spolek nadšených lidí, který vznikl z přátelství několika kamarádů.

Dnes v organizaci dobrovolně pracuje mnoho dobrovolníků. Jejich propracovaný systém vedení a jejich projekty jsou velmi inspirativní! ELIM Letovice je nezisková organizace působící již 7 let. Jejich úsilí podporujeme a sledujeme.

Děkujeme firmě RONYTRANS / RONYENVI za dar 50 000 Kč na podporu projektu "Fabrika pro ELIM". Tato firma sídlí v nedaleké…

Zveřejnil(a) Fabrika pro ELIM dne Čtvrtek 21. března 2019

Kde jste / Podporujeme / Morava PARK FEST 2019

Morava PARK FEST 2019

Morava PARK FEST 2019

Zveme vás na úžasný hudební festival, jehož jsme součástí! Již podruhé podporujeme 4. ročník hudebního festivalu v krásném prostředí zámeckého parku v Blansku! Dne 22.6. 2019 budete moci vychutnat hudbu na plné obrátky. Zámecký park Blansko ožije až do pozdních nočních hodin! My zajišťujeme ekologickou likvidaci odpadu po dobu trvání akce. Máme připravené koše a pytle na odpad. Po akci odpad odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Za námi je komplexní odpadové hospodářství. Přijďte, těšíme se na vás! Zde naleznete podrobnější informace.

Program akce:

12.00 hod. Otevření areálu

12.15 hod. ENABLE (OTVÍRÁK MPF 2019)

13.40 hod. O5 a RADEČEK

15.20 hod. LENNY

17.00 hod. SKYLINE

18.40 hod. ANNA K.

20.20 hod. MIG 21

22.00 hod. WOHNOUT

23.00 hod. DJ ONDRA URBAN

23.59 hod. Ukončení festivalu