Kde jste / Produkty a výrobky

Produkty a výrobky

Představujeme řadu ekologických produktů, které si u nás můžete zakoupit. Podporujeme jejich maximální využívání.

Recyklovaným odpadům vdechujeme nový život a vracíme je zpět do oběhu. Prostě vždy přemýšlíme ekologicky a stejně tak i konáme.

Kde jste / Ekologické prostředky

Ekologické prostředky

Kupte si ekologické prostředky a předcházejte tak škodám na životním prostředí v případě nehod.

Pořiďte si:

  1. Havarijní soupravy
  2. Sorbenty
  3. Textilní sorpční rohože
  4. A další zboží
Kde jste / Oleje

Oleje

Rostlinné oleje Ekoreg jsou bio oleje vhodné pro ztrátové mazání lišt a řetězů motorových a elektrických pil a pro další ztrátová mazání. Oleje plně vyhovují požadavkům lesního zákona.

Kde jste / Pěnové sklo

Pěnové sklo

Zajišťujeme prodej a dopravu pěnového skla. Pěnové sklo je moderním tepelně izolačním stavebním materiálem.

Používá se jako izolace pod základové desky, podlahy, na stropy, klenby, zelené střechy, obsypy vlhkých zdí a izolační obsypy bazénů. V případě zájmu nás kontaktujte na adrese info@penovesklo.glass. Více se o pěnovém skle dozvíte zde.

Nově je Pěnové sklo zahrnuto do programu Zelená úsporám!

Výrobek pěnové sklo REFAGLASS zrnitost 0-63 je registrován do programu pod kódem SVT 7521. Využijte možnost získat dotaci na nové bydlení. Postavte si energeticky úsporné bydlení. Podmínky pro získání dotace naleznete zde.

Pěnové sklo REFAGLASS dostalo ZELENOU. ✔️ 😊 Výrobek Pěnové sklo Refaglass zrnitost 0-63 je registrován do programu NOVÁ…

Zveřejnil(a) RONYENVI dne Úterý 12. března 2019
Kde jste / Stavební recyklát

Stavební recyklát

Při demolicích likvidujeme stavební odpad, který následně recyklujeme na stavební recyklát. Objednejte si u nás stavební recyklát!

Kde jste / Mulčovací kůra

Mulčovací kůra

Zajišťujeme prodej a dopravu mulče. Mulčovací kůra pro vaši zahradu či veřejnou výsadbu. Zavolejte nám nebo si ji objednejte v našem poptávkovém formuláři.

Mulčovací kůra je materiál používaný při mulčování, vyrábí se při zpracování dřeva drcením kůry stromů, nejčastěji smrkové, borové a modřínové.

Mulčování spočívá v obsypání či zakrytí okolí rostliny a plochy výsadeb. Mulč se sype na zakrývací fólie, kde nejlépe využívá svých schopností zabránit unikání vláhy a růstu plevele.

Tyto materiály mají především zabránit prorůstání nežádoucí rostlin, ale mají i jiné pozitivní efekty. Kůru můžete krásně kombinovat i s jinými materiály, jako je štěrk, štěpka, oblázky.